Pracownik magazynowy- praca od zaraz

Magazynier/ka - 18,50 zł + premie i bonusy! Darmowy dojazd!
Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Miejsce pracy: Wrocław/ Bielany Wrocławskie
Oferujemy:
• wynagrodzenie 18,50 zł brutto/h
• bonus świąteczny 1300 zł brutto*,
• 1600 zł brutto za każdego poleconego pracownika*,
• premia do 15%,
• umowę o pracę ,
• 20 % więcej za godziny nocne,
• darmowy obiad,
• darmowy transport z i do pracy,
• praca 4 dni w tygodniu po 10 h,
• możliwość pracy na ½ etatu(sb-ndz, pn-wt, czw-pt)
• dla studentów zaocznych możliwość pracy od poniedziałku do czwartku,
• praca w systemie 2 zmianowym,
*Szczegółowe informacje i regulaminy dostępne w biurze Adecco lub telefonicznie
Wymagania:
• Ukończone 18 lat,
• gotowość i zdolność do pracy w trybie zmianowym,
• umiejętność rozumienia pisanych i ustnych poleceń w języku polskim,
• brak przeciwwskazań do stania/chodzenia przez 10 godzin.
Obowiązki:
• kompletowanie zamówień magazynowych,
• pobieranie/odbieranie towarów,
• sortowanie towarów oraz wykładanie na półki.

Prześlij zgłoszenie www.adecco.pl/magazyn lub zadzwoń i umów się na spotkanie (22)23 09 111 lub 723 190 003 i 723 190 018 i 723 190 113

Informacje kontaktowe
Rodzaj ogłoszenia:   Oferuję
Rodzaj pracy:   Cały Etat
Lokalizacja:   Polska
Region:   Dolnośląskie
Miasto:   Świdnica
Telefon:   723 190 113
Dodane 00, 00, 0000 | Odsłony: 2913 | Nr: #27261